Grupa "Szymon"

Grupa osób niepełnosprawnych "Szymon" działa przy parafii bł. bpa Michała Kozala od 1992 roku. Do grupy należą osoby niepełnosprawne i opiekunowie. Spotykamy się raz w miesiącu na spotkaniach modlitewno - formacyjnych, nie brakuje także spotkań towarzyskich. Uczestniczymy w czynny sposób w życiu parafii poprzez udział w różnych akcjach np. sprzedawaliśmy ozdoby świąteczne malowane własnoręcznie. Wyjeżdżamy w różne ciekawe miejsca. Spotkania te dają nam szansę integracji z innymi, przybliżają nas do Boga i siebie nawzajem i dają nam wiele radości. Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania tak osoby niepełnosprawne jak i wolontariuszy. Im nas więcej, tym weselej. Przyjdź i zobacz jak działamy, jak funkcjonujemy, a nie pożałujesz.