Osoby duchowne w parafii na przestrzeni lat

Proboszczowie

  1.  + ks. Stefan Maćczak - proboszcz od 11.08.1987 do 25.08.2012 r.
  2. ks. Henryk Kołodziejczyk - proboszcz od 25.08.2012 r.

Wikariusze

  1. ks. Marek Barlak - wikariusz; od 14.06.1988 do 30.06.1989
  2. ks. Mirosław Miłek - wikariusz; od 14.06.1988 do 21.04.1990
  3. ks. Jarosław Olszewicz - wikariusz; od 30.06.1989 do 30.06.1993
  4. ks. Jacek Szymański - wikariusz; od 30.06.1990 do 30.06.1992
  5. ks. Sławomir Kasprzak - wikariusz; od 01.07.1991 do 30.06.1994
  6. ks. Stanisław Kowalski - rezydent; od 30.06.1992 do 04.11.1992
  7. ks. Henryk Witczak - wikariusz; od 30.06.1992 do 30.06.1994
  8. ks. Zbigniew Zarembski - wikariusz; od 30.06.1993 do 30.06.1995
  9. ks. Hieronim Szczepaniak - wikariusz; od 30.06.1994 do 27.06.1996
  10. ks. Bogusław Karasiński - wikariusz; od 30.06.1994 do 27.06.1996
  11. ks. Edward Banaszak - wikariusz; od 30.06.1995 do 27.06.1996
  12. ks. Andrzej Głogowski - wikariusz; od 27.06.1996 do 03.04.1997
  13. ks. Wojciech Marciszewski - wikariusz; od 27.06.1996 do 30.06.1997
  14. ks. Andrzej Waszak - wikariusz; od 27.06.1996 do 30.01.1998
  15. ks. Józef Miłek - wikariusz; od 30.06.1997 do 05.10.1998
  16. ks. Cezary Jabłoński - wikariusz; od 30.06.1997 do 28.06.1999
  17. ks. Piotr Zrobczyński - wikariusz; od 26.06.1998 do 06.11. 1998
  18. ks. Mirosław Pawlaczyk - wikariusz; od 05.10.1998 do 28.06.1999
  19. ks. Jan Tomczyk - wikariusz; od 28.06.1999 do 30.06.2003
  20. ks. Mariusz Danielewski - wikariusz; od 28.06.1999 do 30.06.2003
  21. ks. Dariusz Sieczkowski - wikariusz; od 27.08.1999 do 29.08.2000
  22. ks. Radosław Nowacki - wikariusz; od 26.06.2001 do 30.06.2004
  23. ks. Błażej Maleta - wikariusz; od 30.06.2003 do 30.08.2003
  24. ks. Przemysław Duczmański - wikariusz; od 30.06.2003 do 30.04.2004
  25. ks. Dariusz Sujewicz - wikariusz; od 30.06.2004 do 31.01.2007
  26. ks. Zbigniew Popławski - wikariusz; od 30.06.2004 do 27.06.2010
  27. ks. Robert Maciejewski - pomoc duszpasterska; od 27.08.2005 do 30.06.2007
  28. + ks. Jan Sroka - kapłan emeryt; od 25.08.2006 do 13.02.2013 [']
  29. ks. Maksymilian Skorek - wikariusz; od 30.06.2007 do 30.06.2008
  30. ks. Mariusz Staszak - wikariusz; od 30.06.2008 do 30.06.2014 r
  31. ks. Paweł Robak - wikariusz; od 28.06.2010 do 30.06.2014 r.
  32. ks. Piotr Alabrudziński - wikariusz; od 30.06. 2014 r. do 05.05.2017 r.
  33. Ks. Mariusz Wielgocki - wikariusz; od 30.06.32014 r. 
  34. s. Bogdan Teodorczyk - wikariusz; od 01.07.2017 r.

Parafia bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
ul. 3 Maja 43    87-600 Lipno

tel. +48 506 643 347


Parafialnie.pl - Profesjonalne strony internetowe dla parafii