XV Niedziela ZWYKŁA
15 lipca 2018 r.

1. Jutro swoje urodziny świętowałby + Ks. Prałat Stefan Maćczak, 1. Proboszcz i budowniczy naszego kościoła. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Niech nie zabraknie również naszej obecności i pamięci przy Jego grobie.

2. W przyszłą środę przypada święto św. Krzysztofa - Patrona Kierowców. Z tej okazji w przyszłą niedzielę będzie odczytywany okolicznościowy list i po każdej mszy św.  błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary składane podczas poświęcenia są wyrazem podziękowania za szczęśliwą jazdę i przeznaczone są na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. Jest ogólnopolska akcja Fundacji Miva Polska,  która cały rok wspiera misjonarzy.

3. 06 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka z Włocławka na Jasna Górę. Zapraszamy chętne osoby do pielgrzymowania. Szczegóły organizacyjne wywieszone są na plakatach.

4.  W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli: + Hanna BLACHOWSKA, l. 82 z ul. 3 Maja, + Krzysztof  ŻAKIEWICZ, l. 62 z ul. 22 stycznia. Rodzinom Zmarłych składam wyrazy współczucia a Zmarłych polecam modlitwie wszystkich obecnych.

1. Na piękne przeżycie nowego tygodnia wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzę radości i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.