I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2018 r.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek dla dzieci o godz. 16.3o a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.3o.  Natomiast Gorzkie Żale z nauką pasyjną a w niedzielę o godz. 17.oo

2. W przyszłą niedzielę w całej naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić niedziele AD Gentes. Po każdej Mszy św. będzie można się włączyć w dzieło pomocy Misjom składając ofiarę do puszki.

3. Dziś o godz. 15.3o w naszej Parafii rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński. Osoby, które planują zawrzeć sakramentalne małżeństwo są zobowiązane do uczestnictwa.

4. W miniony tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła + Joanna JĘDRZEJEWSKA, l. 76 z AK 4. Rodzinie Zmarłej składam wyrazy współczucia a Zmarłą polecam modlitwie Parafian. Wieczny odpoczynek.

5. Na dobre i owocne przeżycie I tygodnia WP niech Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.