Ogłoszenia

XI Niedziela ZWYKŁA  
17 czerwca 2018 r.

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy godnie przeżyli dzień odpustu parafialnego, w który wpisały się jubileusze 100 - lecia święceń kapłańskich bł. Michała Kozala,  jak i 30 - lecie istnienia naszej Parafii. Dziękuję za udział i włączenie się wielu osób w piękne przeżycie wyjątkowego parafialnego święta. 

  2. Ks. Bp Ordynariusz poświecił sztandar dla naszej Parafii. Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za ufundowanie tego sztandaru. Bóg zapłać jeszcze raz p. Grażynie Kacprowicz za ufundowanie obrazu Serca Jezusowego, jak i p. Zdzisławowi Ostrowskiemu za namalowanie tego obrazu, jest to już kolejne dzieło p. Zdzisława, które nie tylko można podziwiać ale i kontemplować przez nie wielkie sprawy Boże. 

  3. Dziś o godz. 16.oo na wzgórzu św. Antoniego rozpoczną się uroczystości Dnia Patrona. W programie: rozstrzygnięcie Konkursu fotograficzno - plastycznego Piękno Miasta, koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Powiatu Lipnowskiego oraz część artystyczna.

  4. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Stanisława CZERWIŃSKA, l. 74 z Wierzbicka, + Grzegorz WOJCIECHOWSKI, l. 64 z ul. Wyszyńskiego. Rodzinom Zmarłych składam wyrazy współczucia a Zmarłych polecam modlitwie wszystkich Parafian.

  5.  Na kolejny tydzień naszego życia niech Bóg wszystkim błogosławi.

 

Parafia bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
ul. 3 Maja 43    87-600 Lipno

tel. +48 506 643 347


Parafialnie.pl - Profesjonalne strony internetowe dla parafii