XIV Niedziela ZWYKŁA
05 lipca 2020 r.

1. Od dziś do końca wakacji msze św. niedzielne w naszym kościele będą o godz. 8.oo, 10.oo, 12.oo i tzw. wakacyjna o godz. 20.oo.   Nie będzie mszy św. o godzinie 19.oo !!!

2. Kancelaria parafialna czynna przez okres wakacji tylko:

w środy od 8.oo do 9.oo i od 16.oo do 17.3o oraz
w piątki od 19.oo do 20.oo.

3. 13 lipca rusza w Polsce akcja 40 dniowych rekolekcji dla ludzi świeckich w ramach projektu OCALENIE 2.0. Szczegóły można znaleźć w internecie pod adresem www.ocalenie.info. Zachęcamy Parafian do podjęcia tej inicjatywy.

4. Jest do nabycia nowy Numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury.

5. W ostatnim tygodniu do wieczności przeszli: + Marianna GŁOWIŃSKA, l. 93 z Jastrzębia oraz + Stanisław BEJGROWICZ, l. 72 z Os. Jagiellonów 7. Rodzinom Zmarłych składamy wyrazy współczucia a Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich obecnych.

6. Na piękne przeżycie nowego tygodnia wakacyjnego wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy radości i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.

============================================================================

XIII Niedziela ZWYKŁA
28 VI 2020 r.

1. Jutro uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o 10.oo i 18.oo. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Ojciec Święty Franciszek prosił, aby szczególnie w tym trudnym czasie wesprzeć Stolicę Apostolską w jej posłudze na całym świecie.

2. Jutro swoje urodziny i imieniny obchodzi wikariusz naszej Parafii ks. Piotr Paweł STANNY. Nasze dobre życzenia poprzemy modlitwą dziś na mszy św. o godz. 10.oo.

3. Rozpoczęły się wakacje. Niech to będzie czas bezpieczny i radosny dla wszystkich. Gdziekolwiek będziemy pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Mszy św.

4. Od przyszłej niedzieli do końca wakacji msze św. niedzielne w naszym kościele będą o godz. 8.oo, 10.oo, 12.oo i tzw. wakacyjna o godz. 20.oo. Nie będzie mszy św. o godzinie 19.oo !!!

5. Kancelaria parafialna czynna przez okres wakacji tylko:
    w środy od 8.oo do 9.oo i od 16.oo do 17.3o
    w piątki od 19.oo do 20.oo

6. W piątek 1. piątek miesiąca. Msze św. o 10.oo i 18.oo. Pół godziny przed mszami św. okazja do spowiedzi. W sobotę 1. sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 10.oo poprzedzona modlitwą różańcową od godz. 9.3o. Do chorych w domach w wakacje udajemy się tylko na wyraźne życzenie.

7. Wszystkim, którzy w miesiącu lipcu obchodzą imieniny, urodziny czy inne ważne jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości Bożych łask.

8. Na kolejny tydzień naszego życia, pracy czy odpoczynku, życzę dużo dobra i błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże.

===========================================================================