Ogłoszenia

 

XVIII Niedziela ZWYKŁA
02 sierpnia 2020 r.

 

  1. W czwartek w Liturgii Kościoła obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.

    2. Dożynki parafialne odbędą w tym roku w niedzielę 30 sierpnia. O dekorację dożynkową proszę mieszkańców Jastrzębia natomiast o Liturgię i Starostów proszę mieszkańców Okręgu. Ze względu na pandemię nie będzie festynu parafialnego.

    3. W tym tygodniu 1. piątek miesiąca. Msze św. o godz. 10.oo i 18.oo. Pół godziny przed mszami św. okazja do spowiedzi. Do chorych w domach udamy się tylko na wyraźne życzenie.

    4. W dniach od 17 do 20 sierpnia chcemy zorganizować wyjazd dla dzieci i młodzieży do Sanktuariów w Licheniu, Osięcinach, Kaliszu i Świnicach Warckich oraz do Term w Uniejowie. Koszt z wyżywieniem i noclegami 300 zł. Chętnych, prosimy o zgłaszanie się do ks. Piotra.

    5. Jest do nabycia nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury.

       6. Na kolejny tydzień naszego życia, pracy czy odpoczynku, życzymy dużo dobra i błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XVII Niedziela ZWYKŁA
26 lipca 2020 r.

 

  1. Dziś na każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców a po mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary składane podczas poświęcenia są wyrazem podziękowania za szczęśliwą jazdę i przeznaczone są na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. Jest to ogólnopolska akcja Fundacji MIVA POLSKA.

    2. Burmistrz Miasta Lipna, Stowarzyszenie Historyczno ? Patriotyczne ?Tożsamość?, Miejskie   Centrum Kulturalne zapraszają na lipnowskie uroczystości upamiętnienia 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
01 sierpnia /sobota/ o godz. 17.oo złożenie kwiatów pod pomnikiem AK (przy LO), o godz. 18.oo msza sw. w naszym kościele w intencji ofiar Powstania Warszawskiego


3. W tym tygodniu 1. sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 10.oo poprzedzona modlitwą różańcową od godz. 9.3o.
 

4. Wszystkim, którzy w miesiącu sierpniu obchodzą imieniny, urodziny czy inne ważne jubileusze składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych łask.

5. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego Idziemy.


6. Na piękne przeżycie nowego tygodnia wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzę radości i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Parafia bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
ul. 3 Maja 43    87-600 Lipno

tel. +48 506 643 347


Parafialnie.pl - Profesjonalne strony internetowe dla parafii