DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

19 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Zaproszenie na diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego.

2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary z racji 3. Niedzieli miesiąca. Niech Bóg wynagrodzi Wam, Waszą hojność.

3. Próby chóru parafialnego odbywają się w czwartki o godz. 1900 w sali parafialnej. Zapraszamy chętne osoby, które chciałby należeć.

4. W sobotę 25 września o godz. 1100 będziemy przeżywać I Komunię Świętą. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pierwsza spowiedź w piątek 24 września o godz. 1600.

5. W niedzielę 26 września po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie dla uczniów klas 6 i 7 Szkoły Podstawowej z rodzicami, objętych przygotowaniem do Bierzmowania.

Bardzo prosimy, aby młodzież która zbiera podpisy w indeksie, nie wchodziła do zakrystii, ale czekała po prawej stronie (patrząc od ołtarza - przy paprotce).

6. 30 września o godz. 1600 spotkanie grupy ?Szymon? w sali parafialnej.

7. W dniach z 1 na 2 października, w godzinach od 1900 do 700, w naszym kościele będzie miała miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu dla małżeństw, zatytułowana Randka Małżeńska, czyli Mąż, Żona i On. Co pół godziny inne małżeństwo. Zapisy nr tel. 667-352-401. Zapraszamy do wspólnej adoracji. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

8. W dniu 2 października  w Katedrze włocławskiej będzie miało miejsce dziękczynienie za Beatyfikację ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tego dnia odbędzie się także Kongres Różańcowy. Organizowany jest wyjazd. Zapisy u p. Grażyny Kletkiewicz - zelatorki KŻR i w kancelarii parafialnej.

9. W przyszłą niedzielę, ale już od soboty wieczorem, będziemy gościć w naszej parafii, ziomka - obecnie misjonarza posługującego w Kazachstanie - ks. Szymona Grzywińskiego, który będzie głosił Słowo Boże. Po każdej Mszy św. będzie można wesprzeć darem serca Jego posługę na misjach.

10. Bardzo prosimy, aby po Mszy św. o godz. 1200 podchodziły do ołtarza dzieci, które chcą przyjąć indywidualne błogosławieństwo, również rodziców z małymi dziećmi. Tym samym prosimy, aby dzieci nie podchodziły do błogosławieństwa w czasie Komunii Św.

11. Są już do nabycia kalendarze na Nowy Rok

- Kalendarze Rolników - 28,-; dla Miasta i wsi - 28,-; ścienne - 7,- i kieszonkowe - 3,-.

12. Polecamy lekturę Tygodnika Idziemy.

13. Wszystkim drogim parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych, dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!