XIX Niedziela ZWYKŁA
12 sierpnia 2018 r.

1. Jutro 13 dzień miesiąca sierpnia. Po mszy św. o godz. 18.oo nabożeństwo fatimskie i procesja fatimska. Zapraszamy

2. W środę 15 sierpnia ? uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.oo, 10.oo, 12.oo i 19.oo. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny w kościele WNMP o godz. 10.oo.

3. Dożynki w naszej rodzinie parafialnej będą w tym roku w niedzielę 02 września. O dekorację dożynkową proszę mieszkańców Okręgu natomiast o Liturgię i Starostów z Jastrzębia.

4. W przyszłą niedzielę 3 niedziela miesiąca. Na wszystkich mszach św. będzie zbierana taca inwestycyjna.

5. Jest do ba nabycia nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcam do lektury

6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła + Genowefa Kiełkowska, l. 96 ze Złotopola. Zmarł również + Lech Kochowicz, l. 68 z ul. Wyszyńskiego (jego pogrzeb odbędzie się we wtorek). Rodzinom Zmarłych składam wyrazy współczucia a Zmarłych polecam modlitwie wszystkich obecnych.

7. Niech Boże błogosławieństwo nieustannie nam towarzyszy. Życzę wszystkim Parafianom i miłym Gościom dużo dobra i radości na nadchodzące dni nowego tygodnia. Szczęść Boże.