Niedziela Chrztu Pańskiego
13.01.2019 r.

1. Dziś o godz. 14.oo zapraszam wszystkie wspólnoty działające w naszej Parafii na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w Markowej Zagrodzie w Trzebiegoszczu. Dla chętnych będzie podstawiony autokar   o godz. 13.4o.

2. W przyszłą niedzielę, 3 niedziela miesiąca. Na wszystkich mszach św. będzie zbierana taca inwestycyjna.

3. W miniony tygodniu do wieczności odeszła + Genowefa  SZMEJTER, l. 78 ze Złotopola. Jej pogrzeb odbędzie się jutro. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy współczucia a Zmarłą polecamy modlitwie wszystkich obecnych.

1. Plan kolędy w tym tygodniu jest następujący:

14 I  pn              od 9.oo           Wyszyńskiego /Koszary/                     2 ks.
                                                        Kolejowa                                            1 ks.
                                 od 15.oo         Wyszyńskiego /parzyste/                      2 ks.
                                                         Polna                                                  1 ks.

15 I wt                od 15.oo          22 stycznia /nieparzyste/                       2 ks.
                                                        Świerkowa                                          1 ks.
                                od 18.3o          Sikorskiego 10                        2 ks.
       16 I śr               od 15.oo          22 stycznia /nr parzyste/                       2 ks.
                                                         Jagiellonów 1                                      1 ks.
      17 I czw              od 15.oo          Skępska /nr nieparzyste/                      2 ks.
                                                         Prosta i Środkowa                               1 ks.
                                 od 18.3o          3 Maja 10                                            3 ks.

18 I pt               od 15.oo
          Skępska /parzyste/                              2 ks.
                                                     Sikorskiego 20                                    1 ks.
                              od 18.3o        Jagiellonów 2, 3                                      2 ks.
       19 I sb               od 9.oo            Źródlana                 2ks.
                                                         Wapienne Góry i Studzienna                1 ks.
                                 od 15.oo          Jastrzębska                                           3 ks.

20 I ndz             od 14.oo          ulica 3 Maja                                        3 ks.

21 I pn od             od 15.oo                  Sikorskiego 5                                   1 ks.

od 18.3o                  Sikorskiego 6                                   2 ks.
                                                                Sikorskiego 16                                 1 ks.

Uwaga!!!

Ze względu na wyjazd na pogrzeb ks. Henryka Włoczewskiego w Koninie zapowiadana kolęda na ul Łącznej oraz Sikorskiego 12  na dzień 21 I jest odwołana i będzie w innym terminie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W czasie kolędy msze św. wieczorne tylko w środę i piątki. Kancelaria czynna tylko w okolicy  mszy św.  Kto nie może przyjąć kolędy w znaczonym przeze  mnie czasie może umówić się na kolędę dodatkową

5.Wszystkim obecnym Parafianom i miłym Gościom na nowy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.