XII NIEDZIELA ZWYKŁA     25.06.2017 r.

1.  Rozpoczęły się wakacje. Niech to będzie czas bezpieczny i radosny dla wszystkich. Gdziekolwiek będziemy pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Mszy św.

2.  Od przyszłej niedzieli msza św. ostatniej szansy. tzw. wakacyjna o godz. 20.30 zakończona Apelem Jasnogórskim.

3. W czwartek uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o 10.oo i 18.oo. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczamy na potrzeby Papieża Franciszka, na Kurię Rzymską

4. Kancelaria parafialna przez okres wakacji czynna będzie tylko:

w środy od 8.oo do 9.oo i od 16.oo do 17.3o oraz w piątki od 19.oo do 20.oo.

6.  W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.  O 10.oo Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi poprzedzona modlitwą różańcową

7. W piątek 30 VI swoją pracę - posługę w naszej Parafii kończy kościelny p. Jerzy Rumiński. Panu Jerzemu dziękujemy za bardzo gorliwą, sumienną pracę w naszym kościele i życzymy dużo dobra  i błogosławieństwa Bożego w dalszym życiu. Szczególne podziękowanie wyrazimy w najbliższą środę, gdyż w sposób szczególny będziemy polecać osobę p. Jerzego Bogu przez wstawiennictwo MBNP.     Zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy dziękczynnej za piękne świadectwo wiary i pracy p. Jurka.

8. Pragnę poinformować wszystkich Parafian, że ks. bp Ordynariusz Wisław Alojzy Mering z dniem 01 VII ustanowił wikariuszem naszej Parafii Ks. Bogdana Teodorczyka. Przed 11 laty ks. Bogdan w naszej Parafii odbywał prakykę diakońską.

.        9.  W czwartek o godz. 6.3o z parkingu przy kościele wyjazd Grupy Szynon na wycieczkę do Trójmiasta

10. Wszystkim, którzy w miesiącu lipcu obchodzą imienny, urodziny czy inne jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych łask.

11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: + Bronisławę ŁABECKĄ, l. 86 z  Os. Sikorskiego 16. Zmarł również + Stanisław KACPROWICZ, l. 68 z ul. Łącznej, (jego pogrzeb odbędzie się jutro). Rodzinom Zmarłych składam wyrazy współczucia i chrześcijańskiego pocieszenia a Zmarłych polecam modlitwie Parafian. Wieczny odpoczynek.

12. Na kolejny tydzień  naszego życia, pracy czy odpoczynku, życzę dużo dobra i błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże