UROCZYTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 28 maja 2017 r.

1. Dziś o godz. 16.oo msza św. na Osiedlu Jana Pawła.

2. Jutro przez posługę Ks. bp. Stanisława Gębickiego na mszy św. o godz. 17.oo młodzież naszej Parafii przyjmie sakr. bierzmowania. Nabożeństwo majowe jutro przed mszą św.

3. W tym tygodniu nabożeństwa majowe poza świątynią:

wtorek                       Złotopole /k. p. Mync/,

środa                        Trzebiegoszcz / figura za torami/

Bóg zapłać za ofiarę 175 zł , jaką złożono na potrzeby naszej Parafii z racji nabożeństwa majowego w Złotopolu

4.  Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia w Katedrze Włocławskiej o godz. 15.oo ks. Biskup Ordynariusz udzieli świeceń prezbiteratu naszemu Parafianinowi dk. Patrykowi Sękowskiemu. Osobę ks. dk. Partyka jak i wszystkich przyjmujących święcenia polecam Waszej modlitwie, by byli świętymi kapłanami. Jest organizowany wyjazd autokarem, Chętne osoby prosimy zgłaszać się do p. Grażyny Kletkiewicz.

5. W czwartek 1 czerwca Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom życzę radosnego czasu dzieciństwa przepełnionego miłością kochających rodziców i innych ludzi oraz nieustannego błogosławieństwa od Jezusa. Rodzicom przypominam, aby przykładem swojego życia realizowali swoje rodzicielskie powołanie jako rodziców chrześcijańskich i przez to prowadzili swoje pociechy do Boga.

6. W czwartek rozpoczynamy czerwiec i nabożeństwa do NSPJ. Od godz. 17.3o w dni powszednie adoracja Najświętszego Sakramentu, 15 minut przed mszą św. modlitwy do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do trwania na modlitwie przed Jezusem Eucharystycznym.

7. W najbliższą sobotę o godz. 7. 50 wyjazd na spotkanie w Lednicy. Jest jeszcze wolnych 6 miejsc. Można się zgłaszać do p. Iwony Falkowskiej. Proszę podawać nr PESEL. Koszt 50 zł. Zachęcamy do udziału.

8. W tym tygodniu przypada 1 piątek i sobota miesiąca. W piątek rano odwiedzimy chorych w domach. Msze św. w piątek o 10.oo, 16.3o  i 17.oo. W sobotę msza św. o  Niepokalanym Sercu  Maryi o godz. 10.oo.

9. Za tydzień w niedziele będziemy przeżywać Dzień Dziękczynienia. W całej naszej Ojczyźnie po mszach św. przeprowadzona będzie zbiórka pieniężna do puszek na kontynuowanie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

10. Z naszej rodziny parafialnej w minionym tygodniu do wieczności odszedł: + Stanisław JASIŃSKI, l. 61 z AK 4. Rodzinie składam wyrazy i chrześcijańskiego pocieszenia a Zmarłego polecam Miłosierdziu Bożemu i modlitwie Parafian. Wieczny odpoczynek.

11. Na nowy tydzień naszego życia niech Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.