DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

24 września 2017 r.

1. W Parafii Wniebowzięcia NMP prowadzony jest kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się po Mszy Świętej o godz. 15:00. Zainteresowanych zapraszamy.

2. Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 5114 zł. Wszystkim za życzliwość i złożone ofiary składamy Bóg zapłać. Trwające opady deszczu nie pozwalają w pełni wykonywać prac przed kościołem, ale mamy nadzieję, że to się niebawem zmieni. Bardzo prosimy rodziny, które chcą włączyć się w nasze wspólne dzieło zagospodarowania terenu wokół świątyni o wpłaty na ten cel. Dotychczas włączyły się 503 rodziny. Prawie 2000 rodzin nie złożyło żadnej ofiary. Tak więc rodziny, które rozumieją tę sprawę i oferowały pomoc prosimy o ofiary, które można przekazywać na konto Parafii bądź w kopertach na tacę. Za rozumienie i życzliwość Bóg zapłać.

3. Już dziś zapraszamy na jubileusz 30 lecia Koła Żywego Różańca w naszej Parafii, który odbędzie się  07 października. Szczegóły podamy  w przyszłą niedzielę.

5. Jest do nabycia nowy numer ?Idziemy? oraz kalendarze na przyszły rok. Zachęcam do nabywania.

6. W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy śp. Zofię TRĄBKA, l. 60, z ul. Spokojnej. Zmarła również + Helena WRÓBLEWSKA, l.  97 z ul. Krótkiej /jej pogrzeb odbędzie się we wtorek./ Rodzinom Zmarłych składamy wyrazy współczucia i chrześcijańskiego pocieszenia, a Zmarłe polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie.

7. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom na nowy tydzień życzę dużo dobra i Bożego błogosławieństwa.