XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 października 2017 r.

1. W Kościele Katolickim obchodzimy dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Modlitw w intencji misji i misjonarzy. Niech udział w tym tygodniu szczególnie w nabożeństwie różańcowym dzień będzie wyrazem troski o rozwój i głoszenie chrześcijańskiej wiary na całym świecie.

2. W przyszły środę 1 listopada - uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej Parafii:  w kościele o godz. 8.00 a na cmentarzu komunalnym w Złotopolu o godz. 10.00. Na cmentarzu parafialnym o godz. 12.00. Nie ma mszy św. wieczornej.

3. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki za Zmarłych.

4. Bardzo proszę o składanie ofiar rodziny, które jeszcze nie złożyły ofiary na zagospodarowanie terenu wokół świątyni.

5. Przy wyjściu z kościoła można poprzeć obywatelski projekt ?Zatrzymaj aborcję?, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych, nienarodzonych dzieci. Podpisać się może każdy kto ukończył 18 rok życia. Bardzo proszę o poparcie tego jakże ważnego projektu chroniącego ludzkie życie.

6. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia nowy numer tygodnika Idziemy oraz kalendarze na przyszły rok.

7. W minionym tygodniu na wieczny spoczynek został odprowadzony + Jarosław MIKOŁAJCZYK, l. 48 zam. w Zabrzu, przedtem w Lipnie na  AK 4. Rodzinie Zmarłego składam wyrazy współczucia a Zmarłego Jarosława polecam modlitwie Parafian. Wieczny odpoczynek.

8. Wszystkim obecnym parafianom i miłym gościom życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.