XVI  NIEDZIELA ZWYKŁA

23.07. 2017 r.

1. Dziś na każdej mszy św. błogosławieństwo kierowców a po mszy poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary składane podczas poświęcenia są wyrazem podziękowanie za szczęśliwą jazdę i przeznaczone są na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. Jest to akcja ogólnopolska fundacji MIVA POLSKA

2. W przyszły piątek /4 VIII/ będziemy gościć pielgrzymów Ziemi Lubawskiej. Na plebanii będzie przygotowany obiad dla wszystkich pielgrzymów (ok. 260). W przyszłą niedzielę po mszach św. będziemy mieli okazję włączyć się w przyjęcie pielgrzymów poprzez złożenie ofiary do puszki na przygotowanie posiłku.

3. Bóg zapłać za ofiarę 2000 zł rodzinie, która prosiła o anonimowość.

4. Organizujemy wyjazd do Obór na spotkanie z charyzmatykiem O. Maniakalem w dniu 29.07 /sobota/.  w godzinach 8.oo ? do 20.oo . Wyjazd z naszej Parafii o godz. 8.oo. Koszt 15 zł. Zapisy u p. Kletkiewicz lub w zakrystii

5. W minionym tygodniu do wieczności przeszli: + Henryka KEMPIŃSKA,  l. 73 z ul. Łącznej, + Zbigniew GOLUBIŃSKI, l. 59 z ul. Łącznej. Rodzinom Zmarłych składam wyrazy współczucia i chrześcijańskiego pocieszenia a Zmarłych polecam modlitwie Parafian. Wieczny odpoczynek.

6. Na piękne przeżycie nowego tygodnia wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy radości i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże.