Ministranci

Zapewne nie ma parafii, w której nie istniałaby mniej lub bardziej rozwinięta grupa Liturgicznej Służby Ołtarza. To fakt, oczywistość. Mało która parafia może jednak posłużyć się tak dobrze funkcjonującą wspólnotą Ministrantów jak parafia Błogosławionego Michała Kozala, BM, w Lipnie. Zawiera w sobie młodych i starszych pasjonatów Liturgii Kościoła, bo właśnie ta miłość - do Boga, Kościoła, do Ołtarza - jest najważniejszym wyznacznikiem bycia Ministrantem w Naszej Parafii. Kto jednak myśli, że członkostwo w LSO to tylko godziny spędzane w kościele jest w błędzie! Spotykamy się również na boisku, jeździmy na rowerach, organizujemy grille i ogniska, albo bardziej stacjonarnie - gramy w football na konsoli. Jeśli chcesz zobaczyć, czy bycie Ministrantem nie jest dobrym pomysłem dla Ciebie - przyjdź i sprawdź! Zapraszamy na zbiórkę - w każdą sobotę o godz. 900, na plebanię Naszej Parafii.