Krąg Biblijny

"Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa." Mocno wypowiedział się w tym temacie św. Hieronim. Aby zatem lepiej poznawać i kochać Jezusa z Nazaretu poszukujemy Jego Śladów, ukrytych na kartach znanej-nieznanej Księgi - Biblii. Słowo Boże to jednak nie tylko litery utrwalone atramentem, to przede wszystkim to, co dzieje się, gdy jest ono odczytywane. Właśnie dlatego spotkania Kręgu Biblijnego, działającego przy Naszej Parafii, nie polegają na odczytywaniu mądrych książek i komentarzy, ale właśnie na rozmowie, wymianie myśli, doświadczeń. Jak mawiał jeden bardzo mądry ksiądz - Pismo Święte nie jest o kimś, kiedyś, ale o nas, dzisiaj. Jeśli, Drogi Czytelniku, masz pytania, wątpliwości, głód Boga - spróbuj szukać razem z nami! Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które w tym roku odbywać się będą na plebanii w każdy wtorek po wieczornej Mszy Świętej, a więc ok. godziny 1830.