Gazetka "Jestem"

Strona w budowie. Bardzo długo w tym miejscu strony internetowej Naszej Parafii gościł ten napis. Podobny pewnie mógłby widnieć na drzwiach redakcji Naszego Parafialnego Pisemka "jestem". Poprzedni rok był dla niego dziwaczny. Równie dobrze można by zmienić jego tytuł ze wspomnianego już "jestem" na "pojawiam się i znikam". Mamy jednak nadzieję, że w tym roku szkolnym (ale nie tylko) powróci ono regularnie do naszego kościoła i naszych rąk. Wszystko to jednak zależy od Was, Kochani Utalentowani Pisarze i Graficy! Tak, to właśnie od Ciebie zależy, jakie będą dalsze losy Naszego Pisemka. Jeśli zatem nie jest Ono Tobie, Drogi Czytelniku, obojętne, jeśli masz Talenty, które pomogą przy Jego tworzeniu, skontaktuj się z opiekunem pisma, Wikariuszem Naszej Parafii, ks. Piotrem Alabrudzińskim. Wszystko w Waszych rękach :)