Intencje

                                                         INTENCJE MSZALNE
                                                           21 - 28 VII 2019 r.         

 

      NIEDZIELA 21.07.2019 r.
      8.oo 1)
+ Genowefa, Wacław PIOTRKIEWICZOWIE
              2) + Zbigniew GOLUBIŃSKI / 2 r. śm./ - int. żony i dzieci
   
    10.oo 1) + Ryszard NARCZEWSKI /29 r. śm./
              2) + Jan WOJTYLSKI /8 r. śm./
             
    12.oo Za PARAFIAN
                          
    20.oo 1)
+ Michał PAKMUR (ur. ) - int. żony  z dziećmi
              2) + Czesław BEJGER - int. brata Zygmunta z rodz.

  
     PONIEDZIAŁEK  22.07.2019 r.

      7.oo + Genowefa SZMEJTER - int. brata Jana
     18.oo + Wiktoria (r. śm.) , Zbigniew, Edward SZABLEWSCY

    WTOREK 23.07.2019 r.
       7.oo
+ Janina CHOJNICKA - int. córki Krystyny z rodz.
     18.oo + Józef ZBYTNIEWSKI (7 r. śm.) - int. żony i dzieci
 
    ŚRODA 24.07.2019 r.
       7.oo
+ Sabina WOLSKA - int. córki Wioletty
      18.oo  Nowenna:
   - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Maryi z racji imienin dla:
Anny PAWŁOWSKIEJ, Anny MULARSKIEJ, Grażyny KLETKIEWICZ, Hanny KOSMALSKIEJ, Hanny SKRZYPIŃSKIEJ, Hanny KAMIŃSKIEJ oraz dla Adriana TEREBIŃSKIEGO z racji urodzin - int. KŻR
+ Anna KAMIŃSKA, Anna JAROSZEWSKA, Marta FALKOWSKA, Marta LISIECKA - int. KŻR
+ Krzysztof MONICKI (im.)
+ Anna KUROWSKA (im. i r. śm.) - int. męża i dzieci
+ Jadwiga CACKOWSKA - int. koleżanek: Halinki, Hani, Renaty, Wandzi i Wioli
+ Mirosław KORPALSKI - int. rodz. Szmejterów  
+ Danuta CZERWIŃSKA - int. siostrzenicy Róży z rodz.

  CZWARTEK  25.07.2019 r.
        7.oo
+ Anna i Kazimierz DANIECCY
       18.oo + Krzysztof JĘDRZEJEWSKI - int. mamy i sióstr z rodzinami

            
   PIĄTEK 26.07.2019 r.
         7.oo
+ Anna i Stanisław STĘPKA
         18.oo Zbiorowa:
                 + Anna Goszczyńska (im.)
                 + Władysław (12 r. śm.), Jadwiga NOWAK i ich Rodzice
                + Józef SZYMAŃSKI
                + Eugeniusz SZABLEWSKI, Krzysztof  MONICKI, Dorota GAJEWSKA,
                   Mirosław KORPALSKI, Krzysztof  KARCZEWSKI, Alina STAŚKIEWICZ,
                   Krzysztof  KRAŻEWSKI, Longina PNIEWSKA, Anna KINIORSKA,
                   Wiesława SZMYDT, Danuta CZERWIŃSKA, Alina SAŁACIŃSKA, Balbina
                   GRUDEWICZ, Zbigniew KOSIŃSKI, Piotr KIEŁKOWSKI, Ewa JASIŃSKA

        SOBOTA 27.07.2019 r.
        7.oo
+ Władysława i Wacław JEŻEWSCY
       18.oo 1) - Dziek. - błag. z racji 1 r. ślubu p. Marzeny i Władysława GRĄBCZEWSKICH
                 2) + Anna KĘPCZYŃSKA - int. męża i córki Pauliny
 
    NIEDZIELA 28.07.2019 r.
      8.oo
+ Ignacy, Zofia DURMOWICZ, Anna LORENC - int. córki i teściowej             
   
    10.oo 1) + Krzysztof GÓRECKI
              2) + Zbigniew LEWANDOWSKI (2 r. śm.)
             
    12.oo Za PARAFIAN
                          
    20.oo
+ Wiesław CZERWIŃSKI (11 r. śm.) - int. żony z rodz.

Parafia bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
ul. 3 Maja 43    87-600 Lipno

tel. +48 506 643 347


Parafialnie.pl - Profesjonalne strony internetowe dla parafii